05
Jan
2021

Akcje firmy NASDAQ z branży gier hazardowych wzrosły

Akcje firmy NASDAQ z branży gier hazardowych wzrosły o 87% na wieść o rozpoczęciu wydobycia kryptońskiego.

  • The9 Ltd, chińska spółka z branży gier komputerowych notowana na giełdzie NASDAQ, poinformowała, że wejdzie w przestrzeń wydobycia kryptokurwaluty z inwestycjami byłych dyrektorów z Kanaanuanu.
  • Kurs akcji The9 wzrósł o 87% w poniedziałek, podnosząc kapitalizację rynkową do prawie 60 milionów dolarów.
  • Posunięcie następuje niecałe dwa miesiące po otrzymaniu zawiadomienia o niedoborze kapitalizacji rynkowej z ostrzeżenia NASDAQ o ryzyku skreślenia z listy.

Kurs akcji chińskiej firmy hazardowej notowanej na NASDAQ wzrósł o 87% w poniedziałek po tym, jak ogłosiła rozpoczęcie wydobycia kryptokursztynu.

The9 Ltd, firma gier hazardowych z siedzibą w Szanghaju rozpoczęła w 2004 roku, że kiedyś miał wyłączną licencję War of Warcraft w Chinach, powiedział w poniedziałek czasu lokalnego ma atramentem prawnie wiążącą inwestycję arkusz z kilku byłych dyrektorów zarządu producenta Bitcoin Evolution, w tym Sun Qifeng, Zhang Li i Kong Jianping, który był również były współprzewodniczący Canaan.

Celem term sheet jest wyemitowanie przez The9 akcji zwykłych klasy A oraz warrantów dla byłych dyrektorów Kanaanuanu, którzy pomogą The9 w rozwoju działalności związanej z wydobyciem kryptociągu, w tym w pozyskiwaniu sprzętu do wydobycia kryptociągu.

W przypadku realizacji wszystkich warrantów The9 spodziewa się zebrać 34 mln USD w dolarach amerykańskich lub walutach kryptograficznych i założy spółkę zależną, nazwaną NBTC Limited, będącą w całości własnością NBTC Limited, w celu rozpoczęcia nowej działalności.

„Naszym celem jest zbudowanie dla The9 maszyn wydobywczych dla kryptokur walut, które wniosą 8% do 10% światowego haszyszu bitcoin, 10% światowego haszyszu etereum i 10% światowego haszyszu Grin“, powiedział szaryman The9 i CEO Jun Zhu.

Po ogłoszeniu, akcje The9 wzrosły aż o 87% podczas godzin handlu w USA w poniedziałek, co zwiększyło jego kapitalizację rynkową do 58 milionów dolarów.

Sworzeń przypomina podobne posunięcia kilku publicznie notowanych spółek w Stanach Zjednoczonych, które w 2017 r. weszły na rynek wydobycia kryptokursztynu w ramach rajdu cenowego Bitcoin, takich jak Bioptix, który zmienił markę na Riot Blockchain.

Bioptix, który zmienił markę na Riot Blockchain

17 listopada 2009 r. The9 otrzymał zawiadomienie o niedoborze kapitalizacji rynkowej od NASDAQ, działu zajmującego się kwalifikacjami do notowań, który ostrzegł firmę przed niespełnieniem wymogu utrzymania minimalnej kapitalizacji rynkowej na poziomie 35 mln USD.

„Spółka ma okres 180 dni kalendarzowych lub do 11 maja 2021 r., aby odzyskać zgodność z minimalnym wymogiem Nasdaq w zakresie MVLS. … W przypadku, gdy Spółka nie odzyska zgodności z Zasadą 5550(b)(2) przed upływem Okresu Zgodności, Spółka otrzyma pisemne zawiadomienie, że jej papiery wartościowe podlegają wycofaniu z obrotu giełdowego“, zgodnie z treścią zawiadomienia.

You may also like...